top of page

O nás

"Před několika lety jsem se rozhodl založit vlastní společnost, která se bude věnovat řízení stavebních projektů v Praze, ale i jinde po České republice. Díky dlouhodobým zkušenostem z oboru projektového řízení vím, že základním kamenem pro poskytování kvalitních služeb je špičkový tým. Společně s ním se dnes věnujeme řízení projektů v investiční hodnotě přesahující 35 miliard korun."

Tomáš Fetters

Bez názvu-1.jpg

Náš tým

Jsme stabilní tým odborníků z různých oblastí stavebnictví i developmentu, od architektů, inženýrů i techniků, kteří se specializují jako projektoví manažeři, cenoví manažeři, technické dozory, či provozní experti, až po odborníky v oblasti ekonomiky, financování, práva nebo také prodeje či pronájmu nemovitostí.

 

Společnost Fetters management je členem České asociace konzultačních inženýrů (CACE). Naši kolegové jsou členy České komory architektů (ČKA) či České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT).

loga3_edited.png
loga2.png
loga5_edited.png

Podporujeme

ARCHITEKTURA

KOPŘIVA.jpg

Podporujeme experimentální projekty sportovních staveb, kterými se zabývá na Stavební fakultě ČVUT tým prof.ing.arch. Miloše Kopřivy.

SPORT

RUGBY.png

Největší rugbyový klub v ČR a současně jeden z největších sportovních oddílů na Praze 5.

LITERATURA

PLD_png_edited.png

Pražský literární dům (nadační fond) si od svého vzniku klade za cíl tvořit most mezi českou a německou kulturou.

SPOLEČNOST

Logo_Fin-verze 600x400_preview_rev_1.png

Fond ohrožených dětí je nevládní nezisková organizace na pomoc ohroženým dětem a je zřizovatelem 15 zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Klokánek, s kapacitou 216 dětí.

bottom of page