top of page

O nás

"Před několika lety jsem se rozhodl založit vlastní společnost, která se bude věnovat řízení stavebních projektů v Praze, ale i jinde po České republice. Díky dlouhodobým zkušenostem z oboru projektového řízení vím, že základním kamenem pro poskytování kvalitních služeb je špičkový tým. Společně s ním se dnes věnujeme řízení projektů v investiční hodnotě přesahující 35 miliard korun."

Tomáš Fetters

Bez názvu-1.jpg

Náš tým

Jsme stabilní tým odborníků z různých oblastí stavebnictví i developmentu, od architektů, inženýrů i techniků, kteří se specializují jako projektoví manažeři, cenoví manažeři, technické dozory, či provozní experti, až po odborníky v oblasti ekonomiky, financování, práva nebo také prodeje či pronájmu nemovitostí.

 

Společnost Fetters management je členem České asociace konzultačních inženýrů (CACE) a Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN). Naši kolegové jsou členy České komory architektů (ČKA) či České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT).

loga3_edited.png
loga2.png
loga5_edited.png
logo ARTN

Podporujeme

ARCHITEKTURA

KOPŘIVA.jpg

Podporujeme experimentální projekty sportovních staveb, kterými se zabývá na Stavební fakultě ČVUT tým prof.ing.arch. Miloše Kopřivy.

SPORT

RUGBY.png

Největší rugbyový klub v ČR a současně jeden z největších sportovních oddílů na Praze 5.

LITERATURA

PLD_png_edited.png

Pražský literární dům (nadační fond) si od svého vzniku klade za cíl tvořit most mezi českou a německou kulturou.

SPOLEČNOST

Logo_Fin-verze 600x400_preview_rev_1.png

Fond ohrožených dětí je nevládní nezisková organizace na pomoc ohroženým dětem a je zřizovatelem 15 zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Klokánek, s kapacitou 216 dětí.

bottom of page